Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "8148"
Nebo použijte RSS kanál
(21.6.2017 - Ladislav Sýkora)
V sekci mládež je nový článek o výborném výkonu mladších žáků ze ZŠ Blatské sídliště na MČR školních družstev.
(27.5.2017 + 30.5.2017 - Ladislav Sýkora)
Jubilejní 10. ročník Traxlerova memoriálu je za námi. V odkaze níže naleznete link na výsledky.
Další podrobnosti a odkaz na foto dodám v dohledné době. Jen Bleskově: účast 51 hráčů, nejvzdálenější účastník dorazil až z Austrálie. Před turnajem byla odhalena šachová lavička, kterou náš klub věnoval památce pátera Karla Traxlera.
(29.4.2017 - Ladislav Sýkora)
Jubilejní 10. ročník Traxlerova memoriálu je za dveřmi. Tentokrát se bude konat již na konci května v sobotu 27.5.
(9.4.2017 - Ladislav Sýkora)
Závěr sezóny se pro veselský šach vyvinul přeci jen příznivěji, než jak bylo možno po nemastných neslaných výkonech během sezóny čekat. Áčko na závěr sezóny zabralo a z posledních čtyř utkání tři vyhrálo, naposled dnes v posledním utkání 1. divize na půdě QCC Č. Budějovice.
(28.3.2017 - Ladislav Sýkora)
V 1. divizi jsme zaznamenali povinnou výhru s posledním celkem soupeře. Kdybychom v obdobné sestavě nastupovali v každém utkání...
(18.3.2017 - Ladislav Sýkora)
Píši až teď po dalším kole 3. divize, protože k nesehranému utkání s DDM Písek stále dost dobře nevím, co napsat. Pokud něco, tak by asi měl Slávek Mařík.
(12.2.2017 - Ladislav Sýkora)
Trochu se zpožděním přidávám krátkou zprávu o divizních utkáních v novém roce. Vše samozřejmě najdete v sekci soutěže družstev. V krátkosti se dá říci, že konečně jsme začali nastupovat ne úplně od konce a je to na výsledcích znát.
(22.11.2016 - Ladislav Sýkora)
K remíze ve druhém kole se Spartakem Sezimovo Ústí jsme opět nepřidali v 1. divizi žádný zápasový bod. Na rozdíl od béčka ve 3. divizi, které poněkud překvapivě jde od vítězství k vítězství.
V sekci mládež najdete krátkou zprávu a odkazy na výsledky 1. kvalifikačního turnaje KP mládeže v rapid šachu.
(16.10.2016 - Ladislav Sýkora)
(16.10.2016 - Ladislav Sýkora)
O víkendu nám odstartovaly divizní soutěže v 1. a 3. divizi. Družstva odstartovala rozdílně. Áčko prohrálo doma vysoko s ŠS Bechyně a naopak béčko zdolalo venku vysoko zálohu z Jindřichova Hradce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one