Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "9699"
Nebo použijte RSS kanál
(14.5.2014 - Ladislav Sýkora)
S malým zpožděním přináším zprávu o úspěšném působení Jany Maříkové na MČR mužů a žen v Ostravě, které skončilo 4. května. Jana byla v hlavním velmi silně obsazeném turnaji nasazená jako 81. z celkem 87 startujících.
(5.5.2014 - Ladislav Sýkora)
V sekci "Mládež" se dočtete o pěkném úspěchu Vojty Popeláka na KP mládeže v Dobronicích.
(29.4.2014 - Ladislav Sýkora)
Ve dnech 21. - 29. června se v Clarion Congress hotelu České Budějovice**** bude konat 1. ročník mezinárodního FIDE OPEN turnaje v praktickém šachu, který bude zároveň krajským přeborem mužů, žen, juniorů a dorostenců.
(2.4.2014 - Ladislav Sýkora)
1.5.2014 se v kulturním domě Sokolovna v Týně nad Vltavou koná 31. ročník májového rapid turnaje. Propozice najdete v sekci Kalendář akcí/jiné akce. Turnaj to bývá pěkný a se solidní účastí.
(30.3.2014 - Ladislav Sýkora)
V 1. divizi jsme v posledním kole zavítali do Jindřichova Hradce. Snaha byla postavit co nejsilnější sestavu a pokusit se zabojovat o udržení v 1. divizi. Sestup všech tří jihočeských družstev ze 2. ligy znamenal, že z 1. divize letos sestupují 4 celky, takže nic jiného, než výhra nás prakticky nemohlo zachránit. To se bohužel nepodařilo. Prohra 3:5 znamená po jedenácti sezónách sestup do 2. divize.
(18.3.2014 - Ladislav Sýkora)
Uplynulý víkend byl doslova "přeplněný" divizními utkáními. Ve dvou dnech se konala utkání ve všech třech jihočeských divizích, což se týkalo i Veselských družstev. Pro Veselí to ale nebyl příliš úspěšný víkend, když zabodovat dokázalo pouze mládežnické céčko ve 3. divizi.
(5.3.2014 - Ladislav Sýkora)
V sekci Mládež najdete upozornění na nejbližší turnaje mládeže v rámci krajských přeborů. Mimo tyto turnaje je pro děti a mládež také dobrý KP v rapidu v Písku "O putovní pohár starosty města Písku", kterého se pravidelně účastní řada dětí z kraje. Turnaj se hraje už tuto sobotu 8.3.
(2.3.2014 - Ladislav Sýkora)
Ve 2. divizi jsme zaznamenali další porážku - tentokrát s celkem Strakonice C v poměru 2,5:5,5. Tato porážka znamená, že ve skupině o udržení už skončíme poslední a nic na tom už nemůže změnit poslední utkání proti ŠK Týn nad Vltavou za čtrnáct dní.
(23.2.2014 - Ladislav Sýkora)
Vcelku podle očekávání jsme v 1. divizi prohráli s favoritem ze Šachklubu Písek 3:5.
(22.2.2014 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 8.3.2014 se v Písku koná 16. ročník rapid turnaje "O putovní pohár starosty města Písku", který je zároveň krajským přeborem. Je to dle mých zkušeností jeden z nejlepších turnajů v kraji po stránce organizační i účastí hráčů. Každému - včetně mládeže - lze tento turnaj jen doporučit.
Odkaz na propozice najdete v kalendáři akcí/Jiné akce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one