Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Další prohra ve 2. divizi

(2.3.2014 - Ladislav Sýkora)
Ve 2. divizi jsme zaznamenali další porážku - tentokrát s celkem Strakonice C v poměru 2,5:5,5. Tato porážka znamená, že ve skupině o udržení už skončíme poslední a nic na tom už nemůže změnit poslední utkání proti ŠK Týn nad Vltavou za čtrnáct dní.
Utkání nemohu okomentovat, protože jsem nehrál kvůli účasti na konferenci ŠSČR. Ale jako ve většině našich utkání ve 2. divizi byl nakonec papírovým favoritem soupeř, protože nastoupil opět s "plnější" základní sestavou. Papírové předpoklady se naplnily zejména na zadních šachovnicích.
Nemá smysl někomu něco vyčítat, protože si myslím, že všichni podávali v průběhu sezóny výkony, na které měli. Nás od lepších výsledků často dělila oslabená soupiska a porážet silnější protivníky se v každé partii prostě nedá.
Celkové hodnocení ještě není na pořadu, ale myslím, že alespoň pro část našich hráčů byla 2. divize přínosem z hlediska zápasových zkušeností, které mohou promítnout do svého výkonu v příští sezóně, ať už v divizních utkáních, či na různých turnajích.
I přes jasné umístění družstva v tabulce bych byl rád, abychom poslední utkání za 14 dní jak se říká "neodchodili". Ukažme nejen soupeřům, ale i sami sobě, že šachy hrát umíme a chceme!
02.03.2014 12:04:44
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one