Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

FIDE OPEN Č. Budějovice 2014

(29.4.2014 - Ladislav Sýkora)
Ve dnech 21. - 29. června se v Clarion Congress hotelu České Budějovice**** bude konat 1. ročník mezinárodního FIDE OPEN turnaje v praktickém šachu, který bude zároveň krajským přeborem mužů, žen, juniorů a dorostenců.
Podle propozic to vypadá na velmi solidní turnaj s až překvapivým cenovým fondem, takže lze očekávat slušnou účast silných hráčů. Mínusem je bohužel termínový překryv s nedalekým FIDE OPEN v Klatovech. Pro nás to ale znamená, že máme příležitost si zahrát na silně obsazeném turnaji bez nutnosti dalekého cestování a vybírání dovolené. Vzhledem k začátkům jednotlivých kol v 16:00 odpoledne to mnozí mohou stíhat po práci.

Nemusím snad připomínat, že turnaj je mimořádně vhodný i pro mládež - zejména pokročilejší - protože lepší příležitost získat zkušeností z opravdu dobrých turnajů asi za daných podmínek není. Ještě bude v létě FIDE OPEN Tábor, který je také velmi vhodný. Ale úplně nejlepší by bylo zúčastnit se obou... Jsem přesvědčený, že na obou turnajích potkají děti mnoho známých a kamarádů z mládežnických soutěží.
_______
_______
29.04.2014 17:32:31
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one