Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Po třech letech opět sestup do 2. divize

(15.4.2018 - Ladislav Sýkora)
I přes dnešní jasné vítězství nad posledním celkem tabulky se nám naděje na udržení v 1. divizi rozplynula vítězstvím Bechyňských v Prachaticích. Nic naplat, život jde dál a nás čeká v příští sezóně boj ve 2. divizi o postup.
Sezóna to byla dost smolná. Už před ní z klubu odešli dosavadní největší tahouni prvního družstva Slávek a Jana Maříkovi. A v únoru nás náhle opustil i dlouhodobý aktivní hráč František Samec, který i v této - jeho poslední - sezóně si odehrál své v obou divizích s výsledkem 3/5. Co já bych například za takovou úspěšnost dal... Když se ohlédneme za výsledky, tak s výjimkou dvou utkání s áčkem Strakonic a s Prachaticemi jsme vesměs odehráli se soupeři vyrovnaná utkání. Tři prohry za 3,5 a dvě remízy nás ale dost srazily. Štěstěna nám zkrátka nebyla moc nakloněna. Půl bodíku v každém z těchto utkání navíc a byli bychom uprostřed tabulky. Ale nechci honit bycha. Raději se dívám dopředu s tím, že výkony nebyly zase tak špatné a boj o návrat do 1. divize nevidím jako předem prohraný.
Kapitán už rozeslal své hodnocení mailem a já se tedy připojuji s poděkováním všem, kdo se účastnili. No a v další sezóně jim to ukážeme!
15.04.2018 21:07:16
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one