Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Podivná sezóna 2021/2022 za námi

(12.4.2022 - Ladislav Sýkora)
Skončená divizní sezóna byla sice velmi nevyzpytatelná co se týče sestav i výsledků, ale nakonec myslím, že můžeme být se třetím místem v nástavbové skupině 2. divize spokojeni. Zejména vezmeme-li v úvahu, že jsme 7 z 11 utkání odehráli v neúplném počtu a jednou dokonce v pěti. Několik utkání jsme i přes oslabení nakonec vyhráli a za to patří všem, kteří nastupovali dík.
Je pravda, že soupisku jsme letos měli jednu z nejlepších ve druhé divizi, ale co naplat, když ze základu nastupovali v průměru jen tři až čtyři hráči. Ve dvou utkáních dokonce nastoupili jen dva hráči z první osmičky.
Vše podstatné je v tabulkách - viz soutěže družstev.
Teď můžeme divizní soutěže družstev hodit za hlavu, a kdo má chuť, tak se může třeba účastnit silně obsazeného turnaje QCC OPEN a v létě je opět na výběr řada turnajů včetně pardubického festivalu. Myslím, že už Honza Fiala dává dohromady družstvo do Pardubic.
Do června pak natrénujte Traxlerův útok, neboť letošní ročník by se měl po dvouleté pauze opět konat, a to v sobotu 4.6.
Šachu zdar!
12.04.2022 22:13:18
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one