Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Rapid v Počátkách 14.září 2019

(18.10.2019 - Vladimír Hochmann)
Rapidu na 9 kol při tempu 2 x 15 minut jsem se z Veselí n.Luž. zúčastnil jako jediný. Celkem se zúčastnilo turnaje 36 hráčů, dost jich bylo z Vysočiny ( Havlíčkův Brod apod.), ale i z větší dálky. ELO hráčů bylo výrazně nižší než ve Veselí nad Moravou. Podle nasazení jsem měl desátou pozici, můj výsledek bylo však až 23.místo. Tedy naprostá katastrofa. Domnívám se, že je to v přímé souvislosti s extrémním zatížením z cesty v o týden dříve absolvovaném turnaji ve Veselí nad Moravou. Abych se dobral pravdy zda je toto mé tvrzení pravdivé, chci na turnaj do Počátek jet příští rok znovu a potom porovnat rok 2019 a rok 2020.
Jinak: - turnaj v Počátkách je organizačně vstřícný k účastníkům turnaje. Konkurence dobrá, je tam časový prostor se v pohodě naobědvat, věcné ceny se dostanou na každého. Člověk se cítí jako doma. Vidíte, že turnaj je organizovaný pro vás, pro hráče ( a samozřejmě také pro propagaci šachu v Počátkách a obce jako takové.) Pakliže se chcete dobře šachově vyžít, pak vám ho doporučuji. Není to i daleko, dostanete se i za světla domů, takže si myslím, že vypravit v roce 2020 jedno auto z Veselí nad Lužnicí do Počátek by nemusel být žádný problém.

Vítězové turnaje:

1. Vincze Roman ( Havlíčkův Brod ) 7 bodů
2. Komprda Pavel ( AERO Odolená Voda ) 6,5 bodu
3. Pavlíček Josef ( Jiskra Humpolec ) 6,5 bodů

sepsal : Vladimír Hochmann
18.10.2019 18:40:20
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one