Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Rapid ve Veselí nad Moravou - výsledky

(18.8.2014 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 15.9.2014)
V neděli 14.9. proběhl v partnerském Veselí nad Moravou - přesněji v obci Vnorovy (vedle Veselí) 13. ročník memoriálu F. Křížka a M. Grabce v rapid šachu. Letos jsme se po loňské pauze opět účastnili, a to v sestavě Jana Maříková, Slávek Mařík, Milan Pouch a já.
Hrálo se na 9 kol s tempem 15 minut na partii bez přídavků. Tedy na můj vkus poněkud rychle. Turnaj byl dobře obsazený v čele s GM Babulou + několik IM a FM. Nejvýše nasazená z nás byla Jana - až 27(!). Z veselsko-lužnické výpravy jsme nikdo výrazně nepřekvapili, ani nezklamali. Oba Maříkovi si oproti nasazení polepšili o 5 míst a já s Milanem jsme prakticky obhájili svou startovní pozici. Myslím ale, že hlavně Milan a Jana odvedli dobrý výkon. Narazili na podstatně silnější soupeře, než já, nebo Slávek a své body si perně vybojovali.
Ve fotogalerii brzy přibude pár fotek - nic moc kvalita. Ale myslím, že na stránkách pořadatele brzy přibydou nějaké kvalitnější.
Trochu úmorná byla cesta. Celkem 6 hodin na cestě je na jeden den dost. Možná si příště uděláme vícedenní výlet:-)
15.09.2014 19:04:45
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one