Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Sezóna 2019 - 2020 je před námi

(20.9.2019 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 14.9. se konala konference jihočeského šachového svazu a hned po ní losovací schůze, kde byly rozlosovány jihočeské divizní soutěže.
Jak již jistě víte, z důvodu neochoty postoupit do 2. divize u některých vítězů 3. divize, zůstalo právo setrvat ve 2. divizi i našemu áčku. Bylo by tedy záhodno, abychom této přízni osudu být vděčni a do letošního ročníku nastoupili s větším elánem a odhodláním uhájit naši příslušnost zde přímo za šachovnicemi. Sestavou na to určitě máme. Kromě našich stabilních borců máme v sestavě opět několik silných posil a tuším, že se k dobrým výkonům mohou postupně rozehrát naši mladí. Někteří hráči se již rozehrávají na turnajích - viz komentáře Vládi Hochmanna níže.

Soutěže zahajuji už 5. října ve 3. divizi a 13. října v divizi druhé. Bylo by opravdu krásné, kdyby kapitáni družstev měli největší starosti s tím, koho z ochotných hráčů zrovna nepostavit do utkání. Ale když se budou hlásit hráči ze základu, tak to nějak dáme (viď Jardo:-).

A abychom se hned zkraje sezóny nenudili, tak budeme v sobotu 12. října pořádat hned první turnaj mládeže ze série velkých cen jihočeského kraje. Propozice teprve připravuji, vbrzku budou vyvěšeny.

Do nové sezóny tedy přeji hodně šachových úspěchů a radosti z podařených partií.

Ladislav Sýkora
Předseda ŠK
____
____
20.09.2019 19:51:17
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one