Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

V Pardubicích se příliš nedařilo

(22.7.2016 - Ladislav Sýkora)
V Pardubicích stále probíhá festival deskových her, ale soutěž družstev už je minulostí. Našemu družstvu se příliš nedařilo jako celku a letošní ročník pardubického OPENu v družstvech si nikdo moc za rámeček nedáme ani individuálně. Jen Štěpán odvedl svůj standart a své slabší soupeře bez problémů porážel. Jinak se nám příliš nedařilo a já nebyl výjimkou. Po třech kolech jsem byl rád za dvě remízy s ratingově slabšími soupeři. Pak se to trochu zlepšilo a v závěru už jsem zase soupeře překvapoval nečekanými útočnými manévry:). Ale jen jedna výhra, jedna prohra a pět remíz - to nejsem já.
Chvíli se zdálo, že bychom přeci jen po špatném začátku mohli zaútočit na přední pozice. V pátém kole jsme nastoupili dokonce na sedmém stole! Ale pak jsme dvěma porážkami spadli dolů a 42. příčka odpovídá našemu celkovému výkonu. Ostatní hodnotit nebudu, ale platí asi to, co u mne. Na tomto turnaji - až na Štěpána - nehráli to, na co mají.
Jinak to byl (holt až na ty výsledky) pěkně strávený prodloužený šachový víkend. Myslím, že za rok bychom mohli do Pardubic vypravit i nějaké mládežnické družstvo. Děti a mládeže hrálo v soutěži družstev spousta. Já sám jsem hrál proti třem mládežníkům.
Výsledky naleznete v odkaze níže.
22.07.2016 18:42:49
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one