Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Výsledky 11. ročníku Traxlerova memoriálu

(27.5.2018 - Ladislav Sýkora)
11. ročník Traxlerova memoriálu je za námi. V odkaze níže naleznete kompletní výsledky.
Krátce o turnaji. Účastnilo se celkem 50 hráčů z kraje i celé republiky. Těší hojná účast z partnerského Veselí nad Moravou. Nejvzdálenější účastník dorazil ze Slovenska.
Z výsledků: Zvítězil FM Štěpán Papáček z TJ Jiskra Třeboň před Petrem Vičarem z ŠK Veselí nad Moravou a Františkem Korostenskim z ŠK Český Krumlov. Nejlepším seniorem nad 60 let se stal František Korostenski, nejlepším hráčem do ELO 1900 Luboš Otradovec ze Sokolu Tábor, nejlepším hráčem do ELO 1600 Rudolf Novák z ŠK Sezimovo Ústí a nejlepším hráčem do 16 let Manvel Asatryan ze Šachové akademie VŠTE.
Poděkování zaslouží veselské firmy, které dodaly mnoho hodnotných cen do turnaje. Jsou to zejména efko.cz, které dodalo tolik svých výrobků, že bohatě vyšlo na všechny účastníky, dále Partner in Pet Food (Propesko), Fontea, Vesco, Teufelberger, Grena, Maba Prefa. Finančně podpořila turnaj společnost RM Gastro.
Poděkování dále zaslouží personál kulturního domu za přípravu místnosti a občerstvení, dále opět moje paní za podporu a napečení šachových perníčků a také členové klubu a kamarádi z Ostravy za pomoc při přípravě a organizaci turnaje.
V polední pauze se pak jako každý rok vydala skupina účastníků turnaje uctít památku pátera Karla Traxlera na místní hřbitov.
Ve fotogalerii brzy najdete několik fotek z turnaje. Budu předpokládat, že nikdo z účastníků turnaje nemá proti tomu námitky. Nový zákon Evropské Unie není zveřejňování foto nakloněn, tak kdybyste někdo z účastníků s tím měli problémy, dejte mi prosím obratem vědět na l.sykora@volny.cz. Děkuji
27.05.2018 08:29:39
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one