Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Výsledky Traxlerova memoriálu 2017_Doplněno!

(27.5.2017 + 30.5.2017 - Ladislav Sýkora)
Jubilejní 10. ročník Traxlerova memoriálu je za námi. V odkaze níže naleznete link na výsledky.
Další podrobnosti a odkaz na foto dodám v dohledné době. Jen Bleskově: účast 51 hráčů, nejvzdálenější účastník dorazil až z Austrálie. Před turnajem byla odhalena šachová lavička, kterou náš klub věnoval památce pátera Karla Traxlera.
Z výsledků: Zvítězil Matyáš Zeman z ŠO Hraničář Horní Stropnice před FM Štěpánem Papáčkem z Jiskry Třeboň a Mariánem Krbúšikem ze Silonu S. Ústí. Nejlepším seniorem se stal Zdeněk Růžička z SK LOKO Praha, nejlepším hráčem do ELO 1900 Marián Krbúšik, do ELO 1600 domácí naděje Ondřej Fuciman a nejlepší ženou (spíše děvčátkem:)) Dorotka Veverková ze Sokola Tábor. Nejmladším hráčem byl její bráška Max - 6 let. Nejstarším pak Petr Vavroušek ze Spartaku Choceň - 75 let. Nejvzdálenějším účastníkem byl bezkonkurenčně Karel Hurský, který dorazil z Austrálie.
Cen byla spousta. Do cenového fondu přispěly veselské podniky: Madeta Řípec, Fontea, Propesko, Efko, Teufelberger, Vesco, Grena. Turnaj podpořila i firma RM Gastro, která dodala nerez šachovnici na šachovou lavičku.
Poděkování zaslouží také personál KD Veselí za přípravu místností a kávy, dále moje paní za napečené šachové perníčky a jiné křupání a pak všichni, kteří pomohli s přípravou a organizací - zejména Vláďa Hochmann, Slávek Mařík, Monika Hejlová, kamarádi z Ostravy a další.
V polední pauze se opět vypravila skupinka hráčů na místní hřbitov položit květiny na hrob pátera Karla Traxlera.
V záložce Fotogalerie/Traxlerův memoriál naleznete odkaz na pár fotek z turnaje.
30.05.2017 20:52:51
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one