Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(22.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 7.3.2015 se ve Sladovně v Písku koná 17. ročník rapid turnaje O pohár starostky města Písku, který je zároveň tradičně krajským přeborem jihočeského kraje. Propozice najdete v záložce Kalendář akcí/jiné akce.
(21.2.2015 - Ladislav Sýkora)
Béčko dnes nastoupilo proti outsiderovi skupiny opět v převážně mládežnickém složení a podalo velmi dobrý výkon. Na prvních čtyřech šachovnicích jsme byli favority a svou roli jsme dokonale splnili stoprocentním ziskem čtyř bodů.
(1.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V Třeboni jsme prodloužili naši vítěznou šňůru na 6 utkání v řadě, tentokrát to ale nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme vyhráli naším letos obvyklým skóre 5:3, ale po polovině utkání to vůbec nevypadalo na vítězství.
(24.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Převážně mládežnické družstvo B dnes dlouho vzdorovalo ve čtyřech proti domácímu favoritovi z ŠK Týn nad Vltavou. Nakonec jsme podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Od 7.2. do 15.2.2015 se bude konat OPEN QCC České Budějovice. Přihlášky do 4.2. Vše podstatné najdete v odkaze níže.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Včera se nám ve 2.divizi podařilo konečně po několika letech porazit celek Spartaku S. Ústí. V posledních letech jsme na něj měli smůlu, částečně hrálo možná roli i podcenění soupeře. Prohra v minulé sezóně hned na úvod 1. divize hodně napomohla našemu následnému sestupu. Proto je důležité, že letos nedošlo k podcenění soupeře a postavili jsme sestavu, kde jsme byli na většině šachovnic papíroví favoriti.
(15.1.2015 - Ladislav Sýkora)
V Táborském deníku vycházejí ve středu články o menších sportovních klubech, či sportovcích. Tentokrát si deník vybral náš šachový klub. Kdo si článek nepřečetl v novinách, najde jej v odkaze níže.
(10.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Ve 3. divizi jsme zkraje roku utržili dvě porážky za sebou a tím se náš dosavadní účet zarovnal na dvě výhry, dvě remízy a dvě porážky. Dle názoru zástupce kapitána, který se účastnil, nebylo daleko k remíze v utkání, ale to je sport. Každá porážka může vést k nějakému ponaučení a toho není u mládežnického družstva nikdy dost. Další podrobnosti nemám. Výsledky najdete opět v odkaze Soutěže družstev.
(4.1.2015 - Ladislav Sýkora)
V utkání 6. kola 3. divize se nám v Budějovicích s celkem ROYAL Č. Budějovice B hrubě nedařilo. S domácími jsme prohráli jasně 0,5 : 4,5.
(21.12.2014 - Ladislav Sýkora)
V posledním letošním utkání remizovalo béčko ve 3. divizi doma s celkem Slovan J. Hradec C 2,5 : 2,5. Po podzimní části tak zůstávají naše divizní družstva bez porážky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one