Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(4.10.2020 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 3.10. byly zahájeny divizní soutěže družstev JčŠS 1. kolem 1. divize. Náš klub čeká první utkání příští sobotu 10.10., a to béčko ve 3. divizi venku proti celku Slovan J. Hradec C.
(10.5.2020 - Ladislav Sýkora)
Vzhledem k aktuální situaci a vládním opatřením kvůli koronaviru je letošní ročník Traxlerova memoriálu zrušen. Věřme, že za rok už bude situace v normálu a že se ve Veselí zase potkáme v hojném počtu.
Zatím přeji všem pevné zdraví, odpočinek a těm, co bez šachů delší dobu nevydrží, pěkné partie na internetu.
Za ŠK Veselí n.L. Ladislav Sýkora, předseda.
(15.3.2020 - Ladislav Sýkora)
Vážení šachisté a šachoví příznivci,
Patrně jste již všichni informováni, ale sluší se, aby takto důležitá informace byla uvedena i na webu našeho ŠK.
(24.2.2020 - Ladislav Sýkora)
Víkend 22.2. a 23.2. byl pro několik členů ŠK zcela zaplněn šachovou hrou, protože hned tři naskočili do obou utkání. Nejprve doma v sobotu mládežnické béčko remizovalo s celkem Olympia ČB Kings 2,5:2,5 a pak v neděli áčko rovněž remizovalo v Kaplicích se Spartakem 4:4.
(10.2.2020 - Ladislav Sýkora)
Finálovou skupinu 2. divize o postup do 1. divize jsme zahájili remízou s aktuálně vedoucím celkem soutěže QCC Č. Budějovice C.
(28.1.2020 - Ladislav Sýkora)
V neděli se nám podařila věc, o které se nám vloni ani nesnilo. Výhrou v závěrečném kole základní skupiny A nad céčkem Strakonic jsme si zajistili čtvrté místo ve skupině a postup do finálové skupiny o postup do 1. divize.
8.12.2019 - Ladislav Sýkora)
Času je málo, a tak o zasloužené výhře proti Soběslavi (6:2) píši až dnes. A o předchozí smolné porážce v šesti lidech na Sokolu vůbec nemluvím...
Situace i přes dvě nejtěsnější porážky pro nás nevypadá špatně.
(4.11.2019 - Ladislav Sýkora)
V neděli jsme svedli sice napínavý, ale nakonec smolný zápas s celkem DDM Písek. Utkání to bylo víceméně vyrovnané co se týče síly družstev, přestože nám chyběla prakticky celá špička soupisky a soupeřům naopak z čela soupisky chyběl jen jeden hráč. Přesto nakonec první dvě šachovnice získaly 1,5 bodu a bohužel naprázdno jsme vyšli uprostřed sestavy, kde jsem - pravda i od sebe - čekal nějaké body, či alespoň půlbodíky.
(18.10.2019 - Vladimír Hochmann)
Rapidu na 9 kol při tempu 2 x 15 minut jsem se z Veselí n.Luž. zúčastnil jako jediný. Celkem se zúčastnilo turnaje 36 hráčů.
(14.10.2019 - Ladislav Sýkora)
Nerad bych to zakřiknul, ale letošní vstup do šachové sezóny nebyl vůbec špatný.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one