Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(1.4.2016 - Ladislav Sýkora)
V červenci proběhne v Pardubicích opět festival šachu a her. Začíná 14.7. prvním kolem mistrovství ČR čtyřčlenných družstev.
(21.3.2016 - Ladislav Sýkora)
V sekci mládež najdete krátkou zprávu z KP družstev mladších žáků v Horní Stropnici.
(20.3.2016 - Ladislav Sýkora)
Bezpečnou domácí výhrou bez jediné porážky v poměru 5,5 : 2,5 nad posledním celkem tabulky - Spartakem Soběslav jsme si pojistili účast v 1. jihočeské divizi i pro příští rok.
(6.3.2016 - Ladislav Sýkora)
Na turnaj v rapidu O pohár starostky města Písku, který byl zároveň KP mužů, žen a juniorů, zavítal z veselí pouze Jakub Hajíček, který se tak patrně stal jedním z nejmladších účastníků. Kuba odehrál všech devět partií s papírově vesměs mnohem silnějšími hráči. Přesto dokázal tři z nich porazit. Jeden z poražených měl ELO o cca 600 bodů vyšší! Kuba si v turnaji polepšil o 8 míst oproti nasazení. Opravdu pěkný výkon a zasloužená gratulace!
Výsledky naleznete v odkaze níže.
(6.3.2016 - Ladislav Sýkora)
Ve druhém nedělním "dvojutkání" jsme dopadli stejně, jako minulý týden. Vlastně ještě hůře, protože k utkání 3. divize jsme do Horní Stropnice pro nedostatek hráčů ani nevyjeli.
(28.2.2016 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 5.3.2016 se v Písku koná další ročník rapid turnaje "O pohár starostky města Písku", který je jako každý rok zároveň krajským přeborem mužů, žen a juniorů. Je to velmi kvalitní rapid - v našem kraji ten nejlépe obsazovaný. Je taky dobře dotovaný. Věcné ceny vycházejí skoro na každého. Lze jej doporučit každému.
Propozice najdete v záložce Kalendář akcí/Jiné akce.
(28.2.2016 - Ladislav Sýkora)
V dnešním "dvojutkání" jsme vyšli bodově naprázdno. Ve 3. divizi jsme podlehli doma (hráno v DDM) týmu ŠA VŠTE Č. Budějovice 1:4 a v 1. divizi pak opět doma (hráno v KD) celku ŠK Písek B 2,5:5,5.
(31.1.2016 - Ladislav Sýkora)
Úsilí áčka v 1. divizi získat body a vzdálit se tak sestupové oblasti zatím stále drhne. Zato béčko ve 3. divizi si vede po novém roce až překvapivě dobře.
(10.1.2016 - Ladislav Sýkora)
V sekci Mládež najdete krátký komentář a odkaz na výsledky 3. kvalifikačního turnaje ve Veselí nad Lužnicí.
(13.12.2015 - Ladislav Sýkora)
V posledním letošním prvodivizním utkání jsme doma "jen" remizovali se Sokolem Tábor B. Den předtím jsme ve čtyřech potrápili venku celek Počátek, přestože jsme dorazili jen ve čtyřech.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one