Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(24.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Převážně mládežnické družstvo B dnes dlouho vzdorovalo ve čtyřech proti domácímu favoritovi z ŠK Týn nad Vltavou. Nakonec jsme podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Od 7.2. do 15.2.2015 se bude konat OPEN QCC České Budějovice. Přihlášky do 4.2. Vše podstatné najdete v odkaze níže.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Včera se nám ve 2.divizi podařilo konečně po několika letech porazit celek Spartaku S. Ústí. V posledních letech jsme na něj měli smůlu, částečně hrálo možná roli i podcenění soupeře. Prohra v minulé sezóně hned na úvod 1. divize hodně napomohla našemu následnému sestupu. Proto je důležité, že letos nedošlo k podcenění soupeře a postavili jsme sestavu, kde jsme byli na většině šachovnic papíroví favoriti.
(15.1.2015 - Ladislav Sýkora)
V Táborském deníku vycházejí ve středu články o menších sportovních klubech, či sportovcích. Tentokrát si deník vybral náš šachový klub. Kdo si článek nepřečetl v novinách, najde jej v odkaze níže.
(10.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Ve 3. divizi jsme zkraje roku utržili dvě porážky za sebou a tím se náš dosavadní účet zarovnal na dvě výhry, dvě remízy a dvě porážky. Dle názoru zástupce kapitána, který se účastnil, nebylo daleko k remíze v utkání, ale to je sport. Každá porážka může vést k nějakému ponaučení a toho není u mládežnického družstva nikdy dost. Další podrobnosti nemám. Výsledky najdete opět v odkaze Soutěže družstev.
(4.1.2015 - Ladislav Sýkora)
V utkání 6. kola 3. divize se nám v Budějovicích s celkem ROYAL Č. Budějovice B hrubě nedařilo. S domácími jsme prohráli jasně 0,5 : 4,5.
(21.12.2014 - Ladislav Sýkora)
V posledním letošním utkání remizovalo béčko ve 3. divizi doma s celkem Slovan J. Hradec C 2,5 : 2,5. Po podzimní části tak zůstávají naše divizní družstva bez porážky.
(13.12.2014 - Ladislav Sýkora)
Ve druhé divizi jsme dnes deklasovali venku celek Spartak Počátky v poměru 7,5 : 0,5 Výsledky jsou už na chess-result. Ukázalo se, že nepodceňujeme žádné utkání, což je moc dobře. Po novém roce nás čeká Spartak Sezimovo Ústí, tak si zkusme přes svátky odpočinout a nabrat energie do dalších utkání.
(9.12.2014 - Ladislav Sýkora)
V neděli 30.11. 2014 se ve Vyšším Brodě konal 11. ročník turnaje v rapid šachu. Bojovalo se ve dvou kategoriích kde hráli otec a syn Papáčkové. Oba se nakonec objevili na stupních vítězů. Starší Štěpán bral bronz a mladší Aleš dokonce zlato bez ztráty bodu! A i když soupeři nebyli většinou příliš silní, výhra nad Míšou Lorencovou je určitě velmi cenná.
Více v odkaze níže.
(1.12.2014 - Miloslav Mařík)
V sobotu jsme ve 3. kole 2. divize přivítali v hracím sále mezi Nežárkou a Lužnicí tým z Týna nad Vltavou. Plán pro toto utkání byl poměrně jednoduchý. Udržet remízu na zadních šachovnicích a vyhrát na prvních pěti.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one