Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(22.3.2015 - Ladislav Sýkora)
Nečekaná výhra nad Soběslaví je příjemným zakončením sezóny pro naše převážně mládežnické béčko. Děkuji všem hráčům, kteří za béčko nastupovali, za zodpovědný přístup k reprezentaci našeho klubu. No a výhra nad Soběslaví vždycky potěší, i když zrovna šachisti jsou našimi dobrými kamarády:).
(17.3.2015 - Ladislav Sýkora)
O víkendu 14. a 15.3. zajížděla naše družstva dvakrát do Sezimova Ústí. V sobotu se střetla áčka, kde jsme byli těsně úspěšnější 4,5:3,5, v neděli se pak béčko Silonu "pomstilo" výhrou 5:0 nad naším béčkem.
(28.2.2015 - Ladislav Sýkora, Miloslav Mařík)
V předposledním kole základní části jsme doma jen remizovali s celkem Sokol Tábor C. Je to naše první ztráta bodů v této sezóně, ale nemusíme to vidět příliš tragicky, jak ostatně podotýká ve svém komentáři Slávek. Já jsem byl na konferenci ŠSČR, takže níže je Slávkův pohled na průběh zápasu.
(22.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 7.3.2015 se ve Sladovně v Písku koná 17. ročník rapid turnaje O pohár starostky města Písku, který je zároveň tradičně krajským přeborem jihočeského kraje. Propozice najdete v záložce Kalendář akcí/jiné akce.
(21.2.2015 - Ladislav Sýkora)
Béčko dnes nastoupilo proti outsiderovi skupiny opět v převážně mládežnickém složení a podalo velmi dobrý výkon. Na prvních čtyřech šachovnicích jsme byli favority a svou roli jsme dokonale splnili stoprocentním ziskem čtyř bodů.
(1.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V Třeboni jsme prodloužili naši vítěznou šňůru na 6 utkání v řadě, tentokrát to ale nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme vyhráli naším letos obvyklým skóre 5:3, ale po polovině utkání to vůbec nevypadalo na vítězství.
(24.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Převážně mládežnické družstvo B dnes dlouho vzdorovalo ve čtyřech proti domácímu favoritovi z ŠK Týn nad Vltavou. Nakonec jsme podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Od 7.2. do 15.2.2015 se bude konat OPEN QCC České Budějovice. Přihlášky do 4.2. Vše podstatné najdete v odkaze níže.
(18.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Včera se nám ve 2.divizi podařilo konečně po několika letech porazit celek Spartaku S. Ústí. V posledních letech jsme na něj měli smůlu, částečně hrálo možná roli i podcenění soupeře. Prohra v minulé sezóně hned na úvod 1. divize hodně napomohla našemu následnému sestupu. Proto je důležité, že letos nedošlo k podcenění soupeře a postavili jsme sestavu, kde jsme byli na většině šachovnic papíroví favoriti.
(15.1.2015 - Ladislav Sýkora)
V Táborském deníku vycházejí ve středu články o menších sportovních klubech, či sportovcích. Tentokrát si deník vybral náš šachový klub. Kdo si článek nepřečetl v novinách, najde jej v odkaze níže.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one