Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(29.3.2015 - Ladislav Sýkora)
Od středy 1.4.2015 se v Táboře koná Velikonoční turnaj O pohár Mistra Jana. V rámci této akce se hraje uzavřený turnaj pod názvem "Kotnov" se zápočtem na FIDE Elo, který je již naplněn. Druhý turnaj pod názvem "Jordán" je stále otevřen pro přihlášky až do 31.3.2015. Ten se bude započítávat na národní Elo ČR.
(28.3.2015 - Ladislav Sýkora)
V 1. kole skupiny 2. divize o postup jsme proti Kaplicím nezaváhali. Podle soupisky jsme byli favority, ale soupeř nás zejména na předních šachovnicích potrápil.
(22.3.2015 - Ladislav Sýkora)
V sekci Kalendář akcí/OPEN Turnaje najdete odkaz na několik turnajů v rámci šachového festivalu v Českých Budějovicích, který proběhne od pátku 19. do soboty 27. června letošního roku.
(22.3.2015 - Ladislav Sýkora)
Nečekaná výhra nad Soběslaví je příjemným zakončením sezóny pro naše převážně mládežnické béčko. Děkuji všem hráčům, kteří za béčko nastupovali, za zodpovědný přístup k reprezentaci našeho klubu. No a výhra nad Soběslaví vždycky potěší, i když zrovna šachisti jsou našimi dobrými kamarády:).
(17.3.2015 - Ladislav Sýkora)
O víkendu 14. a 15.3. zajížděla naše družstva dvakrát do Sezimova Ústí. V sobotu se střetla áčka, kde jsme byli těsně úspěšnější 4,5:3,5, v neděli se pak béčko Silonu "pomstilo" výhrou 5:0 nad naším béčkem.
(28.2.2015 - Ladislav Sýkora, Miloslav Mařík)
V předposledním kole základní části jsme doma jen remizovali s celkem Sokol Tábor C. Je to naše první ztráta bodů v této sezóně, ale nemusíme to vidět příliš tragicky, jak ostatně podotýká ve svém komentáři Slávek. Já jsem byl na konferenci ŠSČR, takže níže je Slávkův pohled na průběh zápasu.
(22.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 7.3.2015 se ve Sladovně v Písku koná 17. ročník rapid turnaje O pohár starostky města Písku, který je zároveň tradičně krajským přeborem jihočeského kraje. Propozice najdete v záložce Kalendář akcí/jiné akce.
(21.2.2015 - Ladislav Sýkora)
Béčko dnes nastoupilo proti outsiderovi skupiny opět v převážně mládežnickém složení a podalo velmi dobrý výkon. Na prvních čtyřech šachovnicích jsme byli favority a svou roli jsme dokonale splnili stoprocentním ziskem čtyř bodů.
(1.2.2015 - Ladislav Sýkora)
V Třeboni jsme prodloužili naši vítěznou šňůru na 6 utkání v řadě, tentokrát to ale nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme vyhráli naším letos obvyklým skóre 5:3, ale po polovině utkání to vůbec nevypadalo na vítězství.
(24.1.2015 - Ladislav Sýkora)
Převážně mládežnické družstvo B dnes dlouho vzdorovalo ve čtyřech proti domácímu favoritovi z ŠK Týn nad Vltavou. Nakonec jsme podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one