Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

ROCh Cup 2013 - výsledky

(28.7.2013 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 20.8.2013)
V neděli 18.8.2013 se na koupališti Ostende v Třeboni u rybníka Svět konal 5. ročník Rapid Ostende Chess cup. Počasí vyšlo tentokrát dokonale, takže si účastníci mohli po turnaji zchladit rozpálené hlavy v rybníce. Turnaje se letos zúčastnilo 12 hráčů, převážně z Třeboně, J. Hradce a Veselí. Oproti předchozím ročníkům se neúčastnily děti, zato některé hráče přišli podpořit fanoušci (manželky a dcery). Takže celková účast opět výborná a vládla pohoda a dobrá nálada.
V turnaji zvítězil po dvou letech opět Štěpán Papáček, který si tak mohl vychutnat "šampaňské pro řidiče" z "legendárního" poháru. Druhý skončil překvapivě hráč bez ELO Jiří Richter z Prahy a třetí Oldřich Popelka z J. Hradce. Turnaj u počítače zdárně odřídil Martin Rosocha.
Zajímavostí turnaje bylo, že kromě čtyř domácích borců se kolem hracího místa mihnul i další domácí borec Tomáš Dufek, ale tentokrát v roli kapitána výletního parníku.
Ve fotogalerii naleznete pár fotek.
Výsledky:  23.04kB
01.12.2013 14:26:09
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one