Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Táborská věž - 55. ročník - výsledky

(4.12.2012 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 30.12.2012)
Tradičně den po vánocích proběhnul šachový turnaj pro mládež i dospělé - Táborská věž. Z Veselí se letos účastnila poměrně velká výprava sedmi hráčů přímo z ŠK a kromě toho Jirka Blažek, hrající za Sokol Tábor a Radek Šíma z DDM Veselí, hrající za Šachklub Tábor. Šest hráčů se účastnilo hlavní soutěže. Tři hráči prakticky obhájili svou startovní pozici (10. Jirka Blažek, 22. Jarda Hejl a 69. Franta Samec). Velký skok dopředu ale zaznamenal Milan Pouch, který z 58. startovní pozice vyletěl až na 26 příčku! Však za to po zásluze obdržel cenu pro nejlepšího hráče do ELO 1900. Tato cena mu ale bude fyzicky předána později, protože jsme s cenou nepočítali a odjeli jsme z turnaje dříve. Vojta Hejl se v pořadí posunul lehce nahoru (taky trochu zásluhou výhry nade mnou) na 71. místo, no a já jsem se naopak propadnul dolů na 64. místo.
V dětských kategoriích skončili Mikuláš Pecl i sourozenci Šímovi v dolní polovině tabulky, ale v silné konkurenci to znamenalo potvrzení startovních pozic.
20.06.2013 21:52:28
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one