Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Veseláci ve Veselí nad Moravou

(19.9.2012 - Ladislav Sýkora)
Ve Veselí nad Moravou (přesněji v obci Vnorovy u Veselí) se v neděli 16.9. 2012 odehrál velmi silně obsazený rapid - Memoriál F. Křížka a M. Grabce za účasti výpravy z Veselí nad Lužnicí.
O kvalitě turnaje svědčí, že se jej zúčastnilo pět IM a čtyři FM.
Pětice "veselskolužnických" v čele s hostem Štěpánem Papáčkem se v dalekém Veselí neztratila. (I když jsme se málem ztratili po cestě - nějak jsem se tam pořád nemohl trefit:-). Všichni jsme prakticky obhájili plus mínus své startovní pozice.
Na bednu to tentokrát nebylo snad ani teoreticky - konkurence byla opravdu skvělá.
Turnaj byl dobře zorganizovaný - snad jen byl příliš hektický. Bez pauzy na oběd a s hracím tempem 15 minut bez přídavku uběhl velmi rychle, což ale znamenalo, že jsme si nestihli víc popovídat s domácími. To byla asi jediná drobná vada na jinak skvělém turnaji. Po turnaji jsme to povídání už moc nedohnali. Tak snad příště, anebo ještě lépe hned na dalším "Traxlerovi".
Domácí veselští nezapřeli svůj kraj, a tak si výprava odvezla i několik láhví dobrého vína a jako dárek jsme ještě obdrželi pěknou publikaci o historii Veselí nad Moravou. Šachový výlet se tedy vydařil po všech stránkách.
07.11.2012 19:17:00
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one