Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Veselská mládež na MČR v Koutech nad Desnou

(16.3.2013 - Ladislav Sýkora)
Právě skončeného MČR mládeže v Koutech nad Desnou se z Veselí účastnili tři hráči. Tereza Šímová hrála o umístění v MČR, její bratr Radek a Jana Maříková se účastnili v doprovodných OPENech.
Tereza podala na svém prvním MČR solidní výkon, když z 9 možných bodů jich uhrála rovnou polovinu a umístila se na pěkném 12. místě. Oproti svému nasazení v kategorii D12 si polepšila o pět příček a získala skalp jedné elistky a jedné 3. VT, přičemž prohrála pouze s elistkami.
Další hráč kroužku při DDM Radek Šíma, hájící barvy Šachklubu Tábor se zúčastnil OPENu B. V něm už tak úspěšný, jako sestra nebyl, když získal jen 2 body z 9 a skončil v poli poražených. Měl taky trochu smůlu na los, když v prvních třech kolech narazil na elisty.
Velmi dobrý výkon předvedla Jana Maříková (aktuálně hrající za Náměšť nad Oslavou), která si oproti startovnímu nasazení polepšila o 10 příček a se ziskem 5,5/9 obsadila v silné konkurenci OPENu A 12. místo. Její výkon v turnaji (2081 bodů) je velmi slušný a Jana jím jen potvrdila velmi dobrou formu v letošní sezóně.
20.06.2013 22:01:51
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one