Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(7.4.2013 - Ladislav Sýkora)
V posledním kole letošní sezóny 1. divize jsme hostili jednoho z velkých favoritů Šachklub Písek B. Hosté přijeli překvapivě v nejsilnější možné sestavě, když nastoupilo prvních sedm hráčů základní sestavy a na osmé desce zaskočil papírově silnější hráč s ELO přs 2000!
(4.4.2013 - Ladislav Sýkora)
V sekci "Mládež" najdete informace o blížícím se turnaji mládeže, který pořádá ŠK Veselí nad Lužnicí 21.4.
(4.4.2013 - Ladislav Sýkora)
Webové stránky Jihočeského šachového svazu byly napadeny nějakým "šachovým příznivcem", kterému se zřejmě nelíbily. Proto nebudou dočasně fungovat odkazy na informace uložené na těchto stránkách.
My se budeme i nadále snažit udržet informovanost o nejdůležitějších akcích týkajících se našeho oddílu. V sekci "kalendář akcí" již je ke stažení excelovský soubor s hlavními akcemi do konce sezóny.
Můžete také použít odkazy na stránky dalších oddílů. Na soutěže družstev se také dostanete v sekci "Soutěže družstev".
Jakmile bude web JŠS zprovozněn, budou opět přibývat odkazy na informace z tohoto webu.
(23.3.2013 - Ladislav Sýkora)
Ve 2. divizi jsme doma hostili sestupem akutně ohročený celek QCC Č. Budějovice C. Favorité jsme nebyli, protože jsme nastoupili oslabeni vzhledem ke zdravotním potížím některých hráčů základní sestavy a zaskakovat museli mladí náhradníci.
(22.3.2013 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 23.3.2013)
V sekci "Mládež" najdete zprávu o vystoupení družstva mladších žáků z 1. ZŠ Veselí na MČR školních družstev ve Vyškově na Moravě. Doplněn odkaz na podrobné výsledky a stránky pořadatele s fotogalerií.
(23.10.2012 - Ladislav Sýkora, Vladimír Hochmann, Jan Fiala)
Víkend 20. a 21. října pro nás nebyl opravdu šťastný. Nejhorší zprávou je, že Franta Samec, který plánoval nastoupit o víkendu v obou divizních utkáních, byl náhle hospitalizován v táborské nemocnici.
(17.3.2013 - Ladislav Sýkora)
Až nečekaně jednostranný průběh měl zápas předposledního kola našeho áčka v Sezimově ústí s místním Silonem. Už před zápasem domácí naříkali, že hrají kompletně bez hostů a ukázalo se, že to bylo oprávněné. Ač jsme i my nastoupili bez prvních tří na soupisce, byli jsme papírovými favority na většině šachovnic a bylo to znát.
(16.3.2013 - Ladislav Sýkora)
Právě skončeného MČR mládeže v Koutech nad Desnou se z Veselí účastnili tři hráči. Tereza Šímová hrála o umístění v MČR, její bratr Radek a Jana Maříková se účastnili v doprovodných OPENech.
(4.3.2013 - Ladislav Sýkora)
Komu se nechce zůstat o velikonočních prázdninách doma, může se zúčastnit velikonočního OPENu v rapidu ve Strakonicích. Propozice níže.
(9.2.2013 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 4.3.2013)
V sobotu 9.3.2013 se v písku koná KP v rapidu pod názvem "O putovní pohár starosty města Písku". Odkaz na propozice bude přidán, jamile se objeví na webu JŠS.
Propozice viz níže:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one