Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(17.7.2012 - Jan Fiala)
Na největším festivalu šachu a deskových her ve střední Evropě, který se každoročně koná v červenci v Pardubicích, dosáhlo naše družstvo na historicky nejlepší umístění v soutěži čtyřčlenných družstev.
(2.7.2012 - Ladislav Sýkora)
Během letních prázdnin si zájemci o královskou hru mohou zapůjčit u obsluhy jednu až dvě šachové soupravy i s hodinami v restauraci KD. Je to změna oproti loňsku, kdy byly šachové soupravy k dispozici na Hokejce. Pokud bude zájem, lze zde - třeba na terase u restaurace - uspořádat i nějaký menší turnaj.
(22.6.2012 - Ladislav Sýkora)
Ve čtvrtek 21.6.2012 - symbolicky v první letní den - skončila činnost šachového kroužku při DDM ve školním roce 2011/2012. Více v sekci "Mládež".
(19.6.2012 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 23.6.2012 se konají dvě zajímavé šachové akce - v Bernarticích to je bleskovka "Memoriál škpt. parašutisty Rudolfa Hrubce" a v Třeboni mezinárodní přátelský zápas čtyřčlenných družstvech mezi domácím Aurora týmem a SK Lillestrom z Norska.
V sobotu 2.6.2012 se pod záštitou Města Veselí nad Lužnicí odehrál v malém sále kulturního domu již 5. ročník memoriálu P. Karla Traxlera v rapid šachu.
(28.5.2012 - Ladislav Sýkora)
Jak již někteří víte, včera se konal v Písku KP mládeže v rapid šachu jednotlivců. Veselí vyslalo do boje pět dětí, tentokrát převážně z řad těch nejmladších. Přestože většina z nich prokazovala již v sezóně svůj talent, výsledek z Písku předčil očekávání!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one