Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg
(22.3.2022 - Ladislav Sýkora)
Po delší pauze se opět rozjíždějí turnaje mládeže v kraji.
(25.11.2019 - Ladislav Sýkora)
V prosinci je pro zapálené mladé hráče připraveno několik turnajů a dvě kola ve 3. divizi v soutěži družstev.
(12.10.2019 - Ladislav Sýkora)
1. ze seriálu velkých cen Jč. kraje mládeže v rapid šachu je za námi. Zde naleznete odkazy na výsledky.
K turnaji zatím jen stručně, později se snad dostanu k lepšímu komentáři.
(29.9.2019 - Ladislav Sýkora)
Nový ročník seriálu Velké ceny jihočeského kraje v rapid šachu mládeže zahajuje ve Veselí v sobotu 12. října.
(12.6.2018 - Ladislav Sýkora)
Šachových události v mládežnických kategoriích se za poslední měsíce nahromadilo tolik, že je nejen nestíhám navštívit, ale pak ani o nich napsat.
(20.5.2018 - Ladislav Sýkora)
V krajském přeboru mládeže v praktickém šachu se dnes rozdělovaly medaile a postupy na M Čech. Z veselských šachistů se nejvíce dařilo Ondrovi Fucimanovi, toho času hájícího barvy Šachklubu Tábor. Nejen, že vybojoval postup na mistrovství Čech, ale celou kategorii H16 vyhrál.
(4.5.2018 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 28.4.2018 proběhl za veselské účasti další ročník krajského přeboru družstev mladších žáků v rapid šachu. Naši splnili cíl - postoupit do finálové skupiny. Tam už ale s ratingově silnějšími soupeři neuspěli a obsadili pozici těsně pod stupni vítězů.
(25.3.2018 - Ladislav Sýkora)
Dnes skončil seriál velké ceny Jihočeského kraje mládeže v rapid šachu. Pro kategorie H 10 a H12 to byla také součást kvalifikace na krajský přebor v praktickém šachu. Veselské děti se rozhodně nejen dnes, ale i v celém seriálu neztratily.
(25.2.2018 - Ladislav Sýkora)
V Českých Budějovicích se konal 3. díl Velké ceny Jihočeského kraje mládeže v rapid šachu. Do Budějovic tentokrát vyjela jen čtyřčlenná skupina, ale opět podala solidní výkon. Výbornou formu v této sezóně potvrdil Lukáš Pícha, který si z Velké ceny odváží další prvenství v kategorii HD12!
(14.1.2018 - Ladislav Sýkora)
2. velká cena Jč. kraje mládeže v Českých Budějovicích byla pro sedmičlennou veselskou výpravu úspěšná. Opět jsme přivezli medaili, a to hned zlatou zásluhou Lukáše Píchy v kategorii HD12.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one