Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

1. kvalifikační turnaj v Blatné

(15.10.2012 - Ladislav Sýkora)
V neděli 14.10. se v Blatné v místní Sokolovně konal první kvalifikační turnaj KP mládeže. Veselští zástupci se v turnaji neztratili, o čemž svědčí i to, že dle aktuálních tabulek jsou všichni zúčastnění po prvním turnaji na postupových místech. Nejlépe dopadla kategorie HD12, kde Prokop Nestával a Ondra Fuciman obsadili 4. a 5. místo a ziskem 5 bodů zaostali pouhých půl bodu za vítězem. Hezké jsou i 8. příčka Vojty Popeláka a 13. příčka Honzy Sedláčka mezi jednadvaceti účastníky. Zdánlivě nejlépe dopadla celkově druhá v kategorii dívek Tereza Šímová. Této kategorie se ale letos neúčastní nejlepší děvčata. Myslím ale, že i Terka by si klidně mohla troufnout na společnou kategorii s chlapci. Velmi dobře zahráli i Mikuláš Pecl, který v kategorii HD16 skončil čtvrtý a František Liška, který asi v nejsilnější kategorii HD14 skončil celkově devátý.
Celkově tedy dobrý vstup, ale nesmíme to přecenit, protože několik dobrých hráčů z kraje se prvního turnaje neúčastnilo.
16.10.2012 20:46:06
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one