Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

2. kvalifikační turnaj KP mládeže v Písku

(19.12.2012 - Ladislav Sýkora)
V neděli 16.12.2012 se v Písku konal 2. kvalifikační turnaj KP mládeže. Naše děti se opět neztratily. Tentokrát jsme obsadili pouze dvě kategorie - do 12 a do 14 let. Samostatná kategorie dívek se nehrála. V kategorii HD12 si opět vedl velmi dobře Prokop Nestával, který za 4,5 bodu bral 5. místo, jen půl bodu za bronzovým stupínkem. O půl bodu méně měl na 7. místě Vojta Popelák. Oba se v celkové klasifikaci drží bezpečně na postupových příčkách do finále, stejně, jako Ondra Fuciman, který tentokrát nestartoval. Překvapivě se na poslední postupové příčce drží i Honza Sedláček, který v neděli získal 3 body a obsadil 12. příčku. Vojta Icha se se ziskem 2,5 bodů už na bodované příčky nedostal.
V kategorii HD14 obsadil 7. příčku se solidním výkonem 4,5 bodu František Liška. I on zaostal za bronzovou pozicí jen o půl bodu a v celkovém hodnocení si zatím bezpečně drží postup do finále. 15. a 16. příčku obsadili Radek a Tereza Šímovi se shodným ziskem 3 body. Na postupové příčky to zatím nestačí, ale Tereza si z prvního turnaje stále drží postup v kategorii dívek, stejně jako Mikuláš Pecl v kategorii HD16 (v Písku nestartoval). Ještě doplním, že v Písku startovali i naši bývalí členové Martin a Péťa Augustinovi. Tam se jim sice moc nedařilo (zejména Péťovi, který byl v Blatné 3.), ale v celkovém pořadí se také drží bezpečně na postupových místech do finále.
19.12.2012 20:17:05
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one