Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

3. kvalifikační turnaj KP

(28.2.2015 - Ladislav Sýkora)
Dnes se v Táboře konal 3. kvalifikační turnaj KP mládeže. Z Veselí se účastnilo 6 dětí se střídavými úspěchy.
Nejlépe se předvedl v nejmladší kategorii do 8 let Lukáš Pícha, který skončil v kategorii chlapců se ziskem 5,5 bodů ze 7 na 2. místě jen horším pomocným hodnocením za vítězem. Celkově skončil do 8 let 3. když všem "vypálila rybník" dívenka Beata Havelková z Č. Budějovic a jako jediná dokázala Lukáše porazit. Předposlední skončil v této kategorii úplný nováček Matěj Pavliš, pro kterého to byly první zkušenosti s větším turnajem.
V kategorii do 10 let jsme měli jediného zástupce. Matyáš Pecl skončil v dolní polovině tabulky, ale i pro něj není zisk 3 bodů špatný výsledek.
V kategorii do 12 let obsadil Ondřej Fuciman 5. místo a Vojta Icha 13. místo. V obou případech bych sice očekával trošinku lepší výsledek vzhledem k nasazení i výkonnosti, ale propadák to taky nebyl.
No a nakonec v kategorii do 14 let bojovali sourozenci Šímovi. Tato kategorie byla spojená s HD16 vzhledem k malému počtu účastníků. Část dětí z těchto kategorií se totiž účastnila v samostatném turnaji TOP 8 pro nejlepších 8 účastníků dle osobních koeficientů. Jejich celkově 7. a 8. místo je lehké pohoršení oproti nasazení, ale není zkrátka každý den posvícení. Podrobnější výsledky najdete v odkazech níže. Není v nich ale rozlišeno pořadí dívek a chlapců.
28.02.2015 22:07:44
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one