Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

5. kvalifikační turnaj KP mládeže - výsledky

(21.4.2013 - Ladislav Sýkora)
5. kvalifikačním turnajem, který se konal 21.4.2013 ve Veselí nad Lužnicí, skončily kvalifikace na finálový turnaj, který se uskuteční v květnu 2013 v Českých Budějovicích. Domácí opět nevyšli naprázdno.
Úspěchem pro veselské barvy skončil 5. kvalifikační turnaj v kategorii HD12. Vítězem se ve Veselí stal domácí borec Ondřej Fuciman, který si tak s přehledem pojistil postup do finále. Tam také postupuje Prokpp Nestával, dnes 10. Další zástupci z Veselí se umístili za sebou těsně pod polovinou startovního pole v této kategorii. Pochvalu za předvedenou hru zaslouží z těch mladších Lucka Horejšová a Vojta Icha.
V kategorii HD14 se umístil na sedmém místě František Liška a rovněž postupuje do finále. O postup ještě bojoval i Radek šíma, který se umístil na 8. příčce se stejným bodovým ziskem (4b.), jako František. O bod méně uhrála Tereza Šímová. V Kategorii HD16 (hráno společně s HD14) reprezentoval Veselí Martin Bečvář, který uhrál 2,5 bodů. Podrobnější informace a zejména konečné pořadí kvalifikace nejdete v dohledné době např. na webu Šachklubu Tábor (http://www.sachklub.cz/).
21.04.2013 21:56:22
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one