Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Další výborné výkony dětí

(30.3.2014 - Ladislav Sýkora)
Na posledním letošním kvalifikačním turnaji KP mládeže v rapidu v Soběslavi se naši borci zase ukázali v tom nejlepším světle. Zcela jsme ovládli kategorii H12 a v kategorii H14 máme bronz. V kategorii H8, kde byli dva nejlepší vyhlášeni, přestože kategorie v propozicích nebyla - ale zbyly nějaké knižní ceny, jsme navíc brali druhé a třetí místo!
Kategorii H12 vyhrál Ondra Fuciman (celkově třetí) před Vojtou Popelákem a Alešem Papáčkem, všichni z ŠK Veselí!
V kategorii H14 skončil na třetím místě František Liška (celkově čtvrtý), kterého o celkové prvenství v kategorii a celém turnaji připravila až porážka s Ondrou Fucimanem v posledním kole. I tak je to výborný výsledek.
3 body ze sedmi a druhé místo v kategorii H8 vybojoval nejmladší účastník turnaje Lukáš Pícha, který se umístil hned za nám dobře známým Davidem Hákem. Třetí místo se vzhledem k nedostatku cen už oficiálně vyhlášeno nebylo, ale i tam se umístil člen DDM Veselí Jára Faflík, který chodí do šachového kroužku teprve necelý měsíc! Méně se dnes dařilo Vojtovi Ichovi a také Kubovi Hajíčkovi, který vyhrál ve čtvrtek kontrolní turnájek kroužku právě před Járou i Lukášem.
V dohledné době přibude odkaz na pár fotek z turnaje i konečné výsledky.
02.04.2014 21:58:16
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one