Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Jedna medaile a dva postupy na M Čech!

(3.5.2015 - Ladislav Sýkora)
Výborného výsledku dosáhla naše sice nepočetná, ale nadějná výprava na právě skončeném KP mládeže v praktickém šachu na Pracově. Ze tří účastníků si dva zajistili postup na mistrovství Čech!
Bronzovou medaili a přímý postup si vybojoval v kategorii H14 Ondra Fuciman, který tak potvrdil svou stoupající výkonnost. V turnaji se nevyvaroval slabších chvilek, ale výhra nad druhým nasazeným hráčem mu vynesla lepší pomocné hodnocení oproti nejbližším konkurentům v boji o medaili. Postup by si zajistil i čtvrtým místem, ale medaile je medaile:-) a Ondra zaslouží gratulaci!
Vcelku překvapivě si zajistil postup v kategorii H10 Jakub Hajíček, kterému na postup stačilo 4. místo mezi chlapci (celkově páté místo). K postupu ale musel porazit alespoň dva hráče s vyšším ratingem, což se mu nakonec také podařilo, takže rovněž gratulace!.
4. místo mezi chlapci v kategorii do 8 let (celkově šesté) vybojoval i Lukáš Pícha, který ale o postup nebojoval. V kategorii HD8 se mohou hráči rovnou přihlásit na MČR, takže pokud toho Lukáš využije, bude to třetí zástupce ve vyšší soutěži, než KP z našeho klubu a to by bylo skvělé!
Podrobnější komentář a odkaz na výsledky najdete níže.
03.05.2015 20:32:28
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one