Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

KP mládeže v rapid šachu_Písek_výsledky

(17.5.2013 - Ladislav Sýkora, aktualizováno 26.5.2013)
V sobotu 25.5.2013 se v písku konal krajský přebor mládeže jednotlivců v rapid šachu. Byla to poslední krajská soutěž mládeže v sezóně 2012/2013. Z DDM Veselí se nakonec účastnilo celkem 6 dětí.
Nejvíce se dětem dařilo v kategorii H-10, kde se umístil Ondřej Fuciman jen horším pomocným hodnocením na čtvrtém místě, když získal 5 bodů - stejně, jako velký talent David Hák ze Sokola Tábor. Příjemně překvapil Vojta Icha, který získal jen o bod méně a skončil na pěkné 8. příčce. V kategorii H-12 se našim zástupcům Radkovi Šímovi a Vojtovi Popelákovi příliš nedařilo, ale konkurence byla tentokrát silná. Umístění odpovídá zhruba jejich nasazení a posun do popředí tabulky by byl spíše překvapením. V kategorii dívek (hrála se společně D10 a D12) brala druhá nasazená Tereza Šímová celkově bronz, takže spokojenost. Další účastnice Lucie Horejšová skončila sice až na posledním místě, ale zato se jí podařil husarský kousek, když nejvýše nasazené Aničce Tůmové sebrala půl bodu za remízu. (A navíc porazila její sestru Marii.)
Postupy na MČR z toho tentokrát nejsou, ale letos si děti vše vynahradily v družstev.
26.05.2013 21:12:43
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one