Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Krátká zpráva z turnajů

(7.11.2015 - Ladislav Sýkora)
Trochu pozdě, ale přece přidávám krátkou zprávu o účinkování našich dětí na 1. kvalifikačním turnaji KP mládeže v Písku a na MČech v Harrachově.
Ke kvalifikačnímu turnaji přidávám článek, který jsem již dal do Veselska:
Děti ze šachového kroužku (resp. ŠK Veselí nad Lužnicí) se ze zahajovacího kvalifikačního turnaje KP mládeže v rapid šachu v Písku vrátily tentokrát bez medaile. Ze šestičlenné výpravy se nejlépe umístil v kategorii do 14 let Ondra Fuciman na 4. místě, ostatní účastníci – Terka Šímová v HD16, Vojta Icha v HD14 a trojice Jakub Hajíček, Matěj Pavliš a Matyáš Kostelník v HD10 skončili ve druhé polovině startovního pole. Dva posledně jmenovaní teprve sbírají zkušenosti se startem na turnajích krajské úrovně, a proto jejich zisk 2,5, resp. 3 bodů ze sedmi není vůbec špatný. Zisk 3,5 bodu ze sedmi pro Kubu Hajíčka rovněž není špatný, zvlášť když mezi soupeři měl i nejvýše nasazeného hráče z turnaje.
K mistrovství Čech přidávám odkaz na stránky Šachklubu Tábor a na konečné výsledky. Ondra dle mého soudu nezklamal, když uhrál 4,5 bodu z devíti.
Odkazy níže.
07.11.2015 19:55:16
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one