Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Pěkný výkon nejmenších na MČR do 8 let

(11.5.2014 - Ladislav Sýkora)
Velmi slušný výkon podali naši nejmladší členové na MČR do 8 let, které dnes skončilo v Táboře. Výborně zahrál zejména náš úplně nejmladší hráč - bronzový z krajského přeboru - teprve šestiletý Lukáš Pícha, který v konkurenci 81 hráčů z celé ČR skončil na 19. místě se ziskem 5,5 bodů z 9. Z jihočeských šachistů skončil dokonce na 2. místě za jihočeským suverénem Davidem Hákem, když za sebou nechal i první dva z letošního krajského přeboru! Pěkného výsledku - 4 body z 9 - dosáhnul i Jakub Hajíček, který po třech porážkách na úvod turnaje zabojoval a z posledních šesti partií čtyřikrát vyhrál. Se svým výkonem z prvního dne může být spokojen i Jaromír Faflík, když uhrál 2,5 bodu ze šesti partií, a to ještě v jedné partii ve vítězné pozici "skočil" soupeři na pat. Druhý den jej bohužel postihly silné žaludeční potíže a turnaj dohrál se sebezapřením. Body už sice nepřidal, ale ukázal, že je bojovník, který se jen tak nevzdává.
Jako trenér jsem s výkonem všech tří velmi spokojený. Výsledek je o to hodnotnější, že všichni hrají šachy v kroužku jen něco přes půl roku (Jára dokonce jen necelé tři měsíce!).
Odkaz na výsledky je uveden níže. V brzké době se ve fotogalerii snad objeví pár fotek z turnaje.
11.05.2014 16:31:00
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one