Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

V Budějovicích se mládež činila

(30.11.2015 - Ladislav Sýkora)
Zatímco odrostlejší mládež se vcelku úspěšně prezentuje v soutěžích družstev dospělých, mladší se zase dobře ukazují na kvalifikačních turnajích KP mládeže. Ve 2. kvalifikačním turnaji v Českých Budějovicích jsme měli početné zastoupení v kategorii H10. Celkem čtyři borci zde zasáhli do bojů o kvalifikační body. A všichni dosáhli nějakého úspěchu. Nejlépe se dařilo Lukáši Píchovi, který navázal na výsledky z mladší kategorie a obsadil se ziskem 5 bodů ze 7 krásné 5. místo, se stejným bodovým ziskem, jako 3. v pořadí a pouze o jeden bod za vítězem. Oproti nasazení si také polepšil Jakub Hajíček, který za 4 body bral 10. místo. Velmi solidní výsledek a zisk 3 bodů si zapsal Matěj Pavliš. Matyáš Kostelník vybojoval sice jen jednu výhru, ale zkušenosti do dalších turnajů budou určitě dobré.
Ve společné kategorii do 14 až 18 let hezky zabojoval Vojta Icha, který skončil celkově devátý za 3,5 bodu (7. místo v H14). Prohrál pouze s hráči s ratingem nad 1300 a uhrál výhru a remízu s dvěma hráči 3. VT. Jiné kategorie jsme tentokrát neobsadili. Nevím, jestli někdo z rodičů fotil. Pokud byste mi poslali foto, tak jej mohu umístit ve fotogalerii. Už jsem tam dlouho nic nedal.
30.11.2015 21:33:32
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one