Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí

Výsledky 4. velké ceny Jihočeského kraje mládeže

(25.3.2018 - Ladislav Sýkora)
Dnes skončil seriál velké ceny Jihočeského kraje mládeže v rapid šachu. Pro kategorie H 10 a H12 to byla také součást kvalifikace na krajský přebor v praktickém šachu. Veselské děti se rozhodně nejen dnes, ale i v celém seriálu neztratily.
Největšího úspěchu dosáhnul Lukáš Pícha v kategorii H12, který dnes skončil na druhém místě a celkově seriál velkých cen této kategorie vyhrál. Bronzovou medaili v dnešním turnaji i pohár za celkové třetí místo ve velké ceně získala v kategorii D12 Marcelka Miklová. Celkově třetí místo také obsadil v nejmladší kategorii H8 Matyáš Hajíček, i když dnes na medaili nedosáhnul. Pěkné výkony dnes podali i Matěj Pavliš v H12 i Filip Šubarský v H14. Kuba Hajíček dnes neměl nejlepší den, ale ani on vyloženě nezklamal.
Co se týče postupů do krajského přeboru, tak tam toho bude víc. Kromě dnešních medailistů tam přibudou i další podle ELO bodů a umístění v celkovém pořadí velké ceny. Včas přepošlu všem tabulky postupů, které budou určitě brzy vydány.
Více naleznete v odkazech níže a brzy dodám nějaké foto.