Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Začínají kvalifikační turnaje mládeže v rapidu

(2.10.2013 - Ladislav Sýkora)
Tak nám začíná nová sezóna i v mládežnických kategoriích.
Kvalifikační turnaje jsou letos rozděleny na skupiny JIH a SEVER. My patříme do skupiny SEVER. Kromě rozdělení přišla i novinka ve formátu turnajů a zejména finále. Kvalifikační turnaje v rapid šachu budou mít finále opět v rapid šachu. Postup do KP v praktickém šachu bude řešen jinak - později dopřesním.
První kvalifikační turnaj naší skupiny v rapid šachu se koná v sobotu 19.10. 2013 v Písku. Místo je stále stejné. Propozice turnaje včetně hlavních propozic jsou v záložce "Kalendář akcí/mládež/2013/2014". Pokud bude vše probíhat dle hlavních propozic, tak se turnaje budou hrát společně pro všechny kategorie, pouze vyhodnocení bude zvlášť. Pro zvlášť pilné šachisty je možnost hrát v obou skupinách, pokud to termíny dovolí. Proto budou v kalendáři akcí uváděny i turnaje skupiny JIH. 1. kvalifikační turnaj skupiny JIH se hraje v Č. Krumlově v neděli 20.10., takže by to ti pilní stíhali.
02.10.2013 16:29:07
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one