Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
Vítejte na stránkách šachového klubu Veselí nad Lužnicí
Image.jpg

Závěrečná schůzka kroužku DDM

(20.6.2013 - Ladislav Sýkora)
Dnes se konala závěrečná schůzka šachového kroužku DDM v této sezóně. I přes tropická vedra se dostavilo 8 dětí, 3 vedoucí a několik rodičů. Děti odehrály poslední kontrolní turnaj v rapidu na 2x 15 minut. Vítězem v pokročilejší kategorii se stal podle očekávání František Liška v kategorii méně pokročilých zvítězil Vojta Icha, celkově třetí.
Byla vyhodnocena i celoroční soutěž. V ní v pokročilejší kategorii zvítězil s velkým náskokem opět František Liška před sourozenci Šímovými v pořadí Tereza, Radek. Jen těsně zůstal na "bramborové" pozici Vojta Popelák. V méně pokročilých se také s velkým náskokem stal vítězem Vojta Icha před Luckou Horejšovou a Honzou Sedláčkem.
Kromě vyhlašování výsledků si mohly děti i příchozí rodiče a sourozenci zkusit vyřešit diagramy - děti to měly v případě úspěchu za sladkou odměnu. Na pořadu bylo také několik partií mezi příchozími a jedna nedokončená simultánka vedoucího s příchozími rodiči a sourozenci.
A teď hurá k vodě!
20.06.2013 22:20:36
jan.fialamail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one