Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky k obsahu těchto stránek, kontaktujte správce na adrese: fija.chessman@centrum.cz
V sobotu 19.3. se v ZŠ a MŠ v Horní Stropnici konal za účasti deseti družstev krajský přebor družstev mladších žáků. Naše družstvo bylo jediné, které nebylo z Budějovic, Tábora, nebo pořádající Horní Stropnice.
(13.3.2016 - Ladislav Sýkora)
Až nyní se dostávám ke krátkému zhodnocení vystoupení veselských škol na KP škol čtyřčlenných družstev. Veselská družstva si nevedla vůbec špatně, zejména družstvo mladších žáků ze ZŠ blatské sídliště, které skončilo čtvrté z 18 účastníků a jen těsně mu unikl postup na MČR.
(28.2.2016 - Ladislav Sýkora)
V Chýnově se v sobotu 27.2. konal 4. kvalifikační turnaj KP mládeže v rapid šachu. Turnaje se účastnili čtyři borci z Veselí.
(10.1.2016 - Ladislav Sýkora)
V sobotu 9.1.2016 se v malém sále KD ve Veselí nad Lužnicí konal za účasti 65 hráčů 3. kvalifikační turnaj jednotlivců KP mládeže v rapid šachu pro sezónu 2015/16.
(25.12.2015 - Ladislav Sýkora)
Máme za sebou dva kvalifikační turnaje KP mládeže v rapid šachu. 3. kvalifikační turnaj se bude hrát ve Veselí v sobotu 9. ledna. Propozice najdete v sekci Kalendář akcí/mládež/2015/2016.
(2.12.2015 - Ladislav Sýkora)
Dnes se na ZŠ Blatské sídliště konal přebor veselských škol - jednotlivci v kategoriích mladší a starší žáci. Každou kategorii vyhráli žáci z jiné školy.
(30.11.2015 - Ladislav Sýkora)
Zatímco odrostlejší mládež se vcelku úspěšně prezentuje v soutěžích družstev dospělých, mladší se zase dobře ukazují na kvalifikačních turnajích KP mládeže.
(7.11.2015 - Ladislav Sýkora)
Trochu pozdě, ale přece přidávám krátkou zprávu o účinkování našich dětí na 1. kvalifikačním turnaji KP mládeže v Písku a na MČech v Harrachově.
(21.6.2015 - Ladislav Sýkora)
Závěrečným turnajem a vyhodnocením celoroční soutěže byl ve čtvrtek ukončen letošní školní rok v šachovém kroužku při DDM.
(28.5.2015 - Ladislav Sýkora)
V neděli 24.5. se konalo v Písku finále KP mládeže v rapid šachu. Naše oslabená výprava přivezla z Písku jeden bronz a jedno čtvrté místo.
Bronz bral v kategorii do 14 let Fanda Liška a čtvrté místo obsadil v nejmladší kategorii do 8 let Lukáš Pícha.